Adresář nejlepších českých fotografů

Chcete si vyzdobit byt pěknými velkoformátovými fotografiemi, anebo jen hledáte dobrého svatebního fotografa? Pak stačí navštívit fotografický portál www.fotografove.info a vybrat si z pěti stovek předních českých fotografů.

fotografovexx

V adresáři naleznete nejen portrétní a svatební fotografy, ale i krajinářefotografy architektury, či profesionální komerční fotografy specializující se na produktovou fotografii. Každý týden je navíc vybrán fotograf týdne, jehož snímek se objeví přímo na hlavní stránce.

Narozdíl od klasických adresářů všichni fotografové prochází pečlivým výběrem a vy si tak můžete být jisti, že zde narazíte jen na kvalitní a ověřené fotografy, s jejichž prací budou spokojeni i ti nejnáročnější z vás.

Součástí portálu je také fotografický rozcestník s odkazy na užitečné fotografické stránky a magazín, který tvoří sami fotografové. Chcete se naučit lépe fotit portréty svých blízkých? O cenné rady se s vámi podělí profesionální fotograf Jan Chrt. A nechybí ani tipy na nejkrásnější fotovýlety v Čechách.

Trackback URI | Přihlásit se ke komentářům přes RSS kanál

Přidat komentář